lanında ve sektöründe kaliteyi en üst seviyede tutmayı başaran Ankara yorgan yıkama firması olarak hizmetlerimizi en iyi şekilde sağlamaktan gurur duymaktayız. Yorgan yıkama işlemi uygulanırken yorganlarınız teslim alındıkları andan itibaren firma yetkililerimizce fabrikalarımıza götürülür ve son otomatik makinlerde tamamen insan sağlığı dostu olan ve hiçbir yan etkisi bulunmayan yurt dışından özel olarak getirdiğimiz anti bakteriyel ilaçlarla yıkanmaktadır.
Yorganlarınız son derece titizlik ve önem gösterilerek yıkandıktan sonra kuturma makinelerinde kurutma işlemi uygulanmaktadır. Özel yöntemler ve lekelere göre uygun su sıcaklığı doğru bir şekilde belirlenerek ilk günkü hijyen ve görüntüsüne kavuşan yorganlarınız özel yumuşatıcılar ile dokusuna hiçbir zarar gelmeden sizlere teslim edilmektedir. Yorganlar vücudumuzla ve yüzümüzle direkt olarak temas halinde bulunduğu için bakterilerinden arındırılmaları ve yıkatılmaları şarttır. Yorganlar kişisel kullanım eşyası olduğundan dolayı ter leke toz ev akarları bir çok bakteri üretimine sebep olan etkenler önlenmeli ve steril bir şekilde yıkatma yapılmalıdır.Özellikle de ölü cilt hücreleriyle beslenen ve nemli  ortamlarda çok fazla bulunan ev akarları ile aynı ortamda bulunmak hem sizin hem de çocuklarınızın sağlığını açısından risk oluştururlar. Havaya salgıladıkları salgılar alerji nezle gibi rahatsızlıklara neden olurlar. Bu bakteriler gözle görülemeyecek kadar küçük oldukları için anti bakteriyel ilaçlarla kesin çözümler uygulanmalıdır. Profesyonelliğimizin bir kanıtı olarak Ankara yorgan yıkama firması sizlere garantili yıkama imkanları sunmaktadır. Hem sağlığınız hem de yorganlarınız bizlerin güvence kapsamı altına alınmakta ve % 100 hijyen sağlama fırsatları sunmaktayız. Ankara’nın tüm semtlerine ücretsiz servis olanakları sunmakla birlikte memnun kalamdığınız takdirde profesyonneliğimizin bir göstergesi olarak ücret almamakta ve tekrar yıkama garantisi vermekteyiz. Sizlerde bu imkanlardan en iyi şekilde yararlanmak ve daha detaylı bilgi almak için bizlerle irtibata geçebilirsiniz. 

YIKAMA AŞAMALARI

Yorganlarınız firmamız tarafından randevunuz üzerine teslim alınır etiketleme işlemi yapılarak karışması engellendikten sonra fabrikalarımıza götürülür ve özel yorgan yıkama makinelerinde tozları alındıktan sonra yıkama aşamasına geçilir. Özel ilaçlar ve yumuşatıcılar kullanılarak yıkanan yorganlarınız yıkama işleminden sonra sıkma aşamasına geçilir. Sıkma işleminin önemi tek yönlü sıkma makineleri kullanılır ve böylece yorganlarınızın kırışması ve bozulması önlenir. Sıkma aşamasından sonra en önemli aşamalardan biri olan kurutma aşamasına geçilir. Kurutma aşaması profesyonel bir şekilde yapılmaz ve en ufak bir nemlilik kalır ise yorganlarınızın iç kısımlarında tekrardan koku ve bakteri üremesi oluşabilir. Kurutma aşamasından sonra gerekli kontrollerde yapıldıktan sonra tekrardan steril bir şekile ambalajlanır ve sizin istediğiniz saatte adresinize teslim edilir. Teslim aşamasının tamamlanması ile yıkama aşaması sonlanmış olmaktadır.