Kırkkonaklar Yorgan Yıkama

Gönderen:

Kırkkonaklar YorganYıkama

konutkent-yorgan-yikama

Yorganlar evde olması mutlaka gereken her evde bulunan kullanım eşyası oldukları için önem arz ederler. Tabi ki çok sıklıkla kullanılırlar. yorganlar günlük kullanım içindir Bu nedenlerden dolayı her kullanılan şey gibi yorganlarda kirlenirler.

Kırkkonaklar yorgan yıkama olarak yün yorgan elyaf yorgan ve tüm yorgan çeşitleriniz özenle yıkanmaktadır. Uzman kadro ve personelimiz alanında en başarılı ekiple son derece profesyonel çalışma disiplinimiz ile hizmetlerimize tüm hızımızla devam etmekteyiz.Ankara’nın hangi semti olursa olsun Kırkkonaklar çankaya ve tüm semtlerde blgelerde ücretsiz servis ve hizmet sağlıyoruz.

Yorganlarınızı kapınıza kadar gelerek adresinizden alıyor fabrikalarımızda yıkıyoruz. Yıkama aşamalarımıza gelince anti bakteriyel sistemimiz ile özel yorgan yıkama makinelerinde yıkandıktan sonra sıkma işlemimi tamamlanıyor ve tamamen kurutulduktan sonra adresinize teslim ediyoruz. Kurutma işlemi o kadar önemlidir ki nemli kalan yorganlarınız bakteri üretebilir. Hatta bu risk çok büyüktür ve bir süre sonrada küflenir.

Kırkkonaklar yorgan firmasına güvendiğiniz takdirde bu tarz problemlerle karşılaşmanız söz konusu bile değildir. Bizler sizlere garantili yıkama hizmeti sunuyoruz. Daha detaylı ilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

0

Hakkında Yazar:

  Related Posts
  • No related posts found.