hakkimizda

Ankara yorgan yıkama firması 14 yıldır sektörde çalışmalarını sürdüren yılların kazandırmış olduğu engin bilgi ve deneyimlerle elde etmiş olduğu bu başarıyı layığı ile devam ettiren alanında uzman ve en lider firmadır. Hedefimiz elde ettiğimiz bu başarıyı her geçen gün en ileriye taşımak misyonumuz ise değerli müşterilerimizin memnuniyeti adına tüm olanakları sağlamaktır. Öncü ve lider firmamız müşterilierinden gelen tüm öneri ve tavsiyeleri de dikkate alarak tüm süratle çalışmalarına devam etmektedir. Ankara yorgan yıkama firması ile yorganlarınız diğer firmaların aksine derinlemesine hijyene kavuşturulmakta yüzeysel temizliklerin aksine kökten çözümlerle tüm lekeler yok edilmektedir. Yorganlarınızı güvenle teslim edebileceğiniz firmamız haftanın her günü sizlere hizmet vermektedir.

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

Yorganlar günlük kullanım eşyalarımızdan olduğu için özel olarak temizliğine de dikkat etmek gerekmektedir. Bu sebeple en az 6 ayda bir periyodik olarak yıkatmamız gerekmektedir. Yıkatma işlemi yaparkende en güvendiğimiz firmaları tercih etmelisiniz. firmamız sizlere % 100 garanti kapsamı altında %100 güvence ile diğer firmaların 4 kat daha fazlasına kadar hijyen sağlamayı garanti ediyoruz. 14 yıllık tecrübe ve birikimlerimize bakılacak olursa sektöre yeni girmiş olup işini yeterli derecede bilmeyip gelişigüzel birçok firma bulunmaktadır. sıradan yöntemlerle yıkama işlemi yaparak müşterileri mağdur etmekte hatta bütçelerini sarsmaktadırlar. Sizler de o mağdur müşterilerin yaşadıkları problemlerle karşılaşmak istemiyorsanız kesinlikle son derece profesyonel firmaları tercih etmelisiniz. Ankara yorgan yıkama firması olarak sizlere hem garantili yıkama sunuyor hem de memnun kalmazsanız kendimize o kadar güveniyoruz ki ücret almıyoruz.Uzman ekibimiz ile güler yüzlü personelimiz ile her zaman sizlere bir telefon kadar yakınız. Dilediğiniz zaman bizlerle irtibata geçebilir ve yorganlarınızı yıkatabilirsiniz.

 

ANKARA’NIN TÜM SEMTLERİNE ÜCRETSİZ SERVİS OLANAKLARI SUNUYORUZ

Ankara’nın tüm bölgelerine ücretsiz servis hizmeti sunmaktayız. Sizlere bir telefon kadar yakınız. Sadece sekreter arkadaşlarımzla gerçekleştireceğiniz randevu sonrasında gün ve saat belirlemeniz yeterli olacaktır. Ücretsiz servis hizmetimizle değerli vakitlenizi sizlere yeniden kazandırıyoruz. Bizzat yorganlarınızı adreeinize kadar gelip teslim alıyor yıkama sona erdikten sonra tekrar adresinize teslim ediyoruz.